Камбуров пак се закани на Левски

Голаджията Мартин Камбуров се е заканил отново да накаже любимата си жертва - Левски. В понеделник Берое приема сините, а нападателят е амбициран да открие головата си сметка срещу тях с четвърти различен отбор.

Изобразиха герба на България в административната сграда на стадион Локомотив

От Локомотив Пловдив честитиха Деня на Независимостта на всички българи. По повод празника в административната сграда на стадион Локомотив бе изобразен герба на България.
Ето поздрава на Локомотив:
Уважаеми българи, днес се честват 109 години от независимостта на България!

Академик Бултекс 99 с първа купа за сезона

Академик Бултекс 99 грабна първа купа за сезона, макар и в приятелски турнир. Отборът на Асен Николов спечели надпреварата в Плевен, след като на финала победи Черно море с 86:79 /23:24, 15:15, 20:18, 28:22/.

Белия повика на полувремето и веднага Ботев се промени

Проспано първо полувреме. Нямаше динамика и добро владеене на топката,  През втората част нещата се промениха и така победихме. На полувремето трябваше да се повиши тона. Ако продължавахме да проспиваме ситуации нямаше как да имаме успех. Това каза треньорът на Ботев Николай Киров след победата над Локо ГО.
"Балтанов донесе спокойствие в отиграванията и във владеенето на топката. Хубаво е, че Лъчо успя да вкара два гола и асистенция.
Густаво е далеч от оптималното си състояние. Има какво да навакса, все пак 3 месеца не е играл официален мач".
"Утре ще стане ясно какво е състоянието на Тодор Неделев и Крум Стоянов и дали ще мога да разчитам на тях за дербито с Локо. Специфичен двубой, със съвсем друг двубой. Жалкото е, че ще е без публика. От това няма да спечели футбола", завърши Киров.
. Специфичен двубой, със съвсем друг двубой. Жалкото е, че ще е без публика. От това няма да спечели футбола", завърши Киров.

За 3 минути Ботев обърна Локо ГО

С два бързи гола на Лъчо Балтанов Ботев вече води на Локо ГО. В 57' влезлият на смяна Балтанов пое топката на границата на наказателното поле, шутира и топката рикушира в крака на Тодоров, което излъга вратаря и топката влезе в мрежата за 1:1.

Само 3 минути по- късно Йордан Минев центрира и капитанът с глава не остави шанс на Крушарски за 1:2.

Ветераните на “Марица” победиха “Ботев”, но отпаднаха заради гол на чужд терен

Ветераните на “Марица” постигнаха заслужена победа с 3:1 над “Ботев” в мач реванш от първия кръг на областния етап в първенството за ветерани, игран на стадион “Пловдив”. Първата среща бе завършила при резултат 2:0 за “жълто-черните” и така заради голът си на чужд терен напред продължава съставът на “Ботев”.

Локо ГО попари Ботев още във 2-ата минута

Отборът на Локомотив Горна Оряховица поведе на Ботев още във втората минута на двубоя между двата тима от 1/16-финалите на турнира за Купата на България. Домакините се възползваха от грешка в отбраната на „канарчетата“, а попадението бе дело на Деян Христов.

Banner 468 x 60 px